7 марта 2018
6 марта, на Неделе моды в Париже прошел показ Chanel. Среди гостей фотографы заметили и британскую актрису Киру Найтли, которая является лицом этого модного Дома. На мероприятии 32-летняя актриса прибыла вместе с супругом, музыкантом Джеймсом Райтоном. Найтли появилась на показе в твидовом платье Chanel длины миди. Она дополнила свой наряд бархатными туфлями горчичного цвета с ремешком, а в качестве украшений выбрала браслет и кольца.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Китай відреагував на конфлікт в Овальному кабінеті 4 марта 2025
Пекін виступає за мирне на основі чотирьох принципів: поваги до суверенітету, дотримання Статуту ООН, використання мирних методів для вирішення розбіжностей та "врахування законних безпекових занепокоєнь кожної зі сторін".
Роберт Дауні-молодший на Оскарі показав свою справжню позицію щодо Росії 4 марта 2025
Ігнорує війну в Україні та "родичається" з росіянами: Роберт Дауні-молодший на Оскарі показав свою справжню позицію щодо Росії. Відео Зірка "Месників" висловився про акторські здібності росіянина
81-річний Мік Джаггер показався з удвічі молодшою коханою на афтепаті "Оскара". Фото 4 марта 2025
81-річний лідер гурту Rolling Stones Мік Джаггер і його 37-річна партнерка Мелані Хемрік здійснили рідкісний публічний вихід на вечірці Vanity Fair після "Оскара"-2025.