Кира Найтли станет шпионкой

16 октября 2017

Кира Найтли подписала контракт на роль шпионки в драматическом фильме от K Period Media ("Манчестер у моря") и Bristol Automotive ("Игра в имитацию").

Камилла Блэкетт, которая написала сценарии для телешоу Fresh Off the Boat, New Girl и The Newsroom, написала историю, на которой и основан фильм. Режиссера пока не нашли, да и подробности сюжета пока держат в секрете.

Найтли также выступит продюсером этого пока безымянного фильма - помогут ей Кимберли Стюард и Джош Годфри.

kinoafisha.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві хлопець, намагаючись втекти від вбивці, зірвався з 11-го поверху та загинув 9 мая 2026

У Києві хлопець, намагаючись втекти від вбивці, зірвався з 11-го поверху та загинув. Подробиці справи, фото та відео Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі

Хейлі Бібер у боді з маками та голяка попозувала для кампейну відомого бренду 9 мая 2026

Американська модель та бізнесвумен Хейлі Бібер приміряла кілька образів та попозувала для відомого бренду. Деталі читайте тут.

Каша, яка допомагає боротися з хронічною втомою 9 мая 2026

Хто б міг подумати, що горохова каша така корисна!

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Зоомагазин Paddington 5.0
Зоомагазин Paddington

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше