Китай і Вʼєтнам вперше проведуть спільні військові навчання

21 июля 2025

Китай та Вʼєтнам проведуть перші спільні військові навчання. До цього військові обох країн лише організовували морські патрулі. Про це повідомляє міністерство оборони Китаю.

Зазначається, що навчання під назвою "Крокуючи пліч-о-пліч 2025" відбудуться у липні в Гуансі - автономному регіоні на півдні Китаю.

Під час навчань військові Китаю та Вʼєтнаму опрацьовуватимуть техніку та навчатимуться спільних патрулювань в прикордонних регіонах між обома країнами.

У міноборони Китаю зазначили, що мета навчань - зміцнення взаємного навчання та обміну досвідом прикордонного служіння, а також подальшого поглиблення практичної співпраці між двома арміями.

Як відомо, зараз президентом у Китаї є член політбюро Комуністичної партії і військовий генерал Луонг Куонг.

Нагадаємо, у травні цьогго року В'єтнам і Росія домовилися активізувати співпрацю в нафтогазовій промисловості, включно з постачанням російської нафти та зрідженого природного газу В'єтнаму.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Іран вдарив по міжнародному фінансовому центру у Дубаї 14 марта 2026

На тлі регулярних атак Ірану президент ОАЕ Мухаммед бен Заїд Аль-Нахайян заявив, що країна перебуває у стані війни.

Новий лідер Ірану у бігах і, ймовірно, спотворений - глава Пентагону 14 марта 2026

Гегсет звернув увагу, що вчорашня заява нового верховного лідера Ірану була письмовою - ні голосу, ні відео.

Німецький контингент у Литві зріс до 1700 військових 14 марта 2026

Загалом планується перевести до Литви на постійну дислокацію близько 5000 німецьких військових і цивільних осіб.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo-shop  
Leo-shop

Отзывов: 1

Keystone 5.0
Keystone

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше