Китай розглядає можливість участі в миротворчій місії в Україні - ЗМІ

23 марта 2025

Китайська влада вивчає потенційну участь у миротворчій місії в Україні. Як повідомляє Welt am Sonntag, китайські дипломати обговорювали це питання з європейськими колегами в Брюсселі, з'ясовуючи позицію ЄС щодо їхньої можливої участі в ініційованій Францією "коаліції охочих".

За даними джерел у Брюсселі, залучення Китаю до цієї ініціативи могло б підвищити ймовірність згоди Росії на присутність миротворчих сил в Україні. Водночас це питання залишається "делікатним", наголошують співрозмовники видання.

Раніше спікер МЗС КНР Го Цзякун заявив, що відправка миротворців нині - "гіпотетичне питання", тому він не коментував його.

Нагадаємо, керівник МЗС КНР Ван І заявив, що Пекін чекає "справедливої мирної угоди" щодо України на основі чотирьох принципів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ЗМІ: Іран висунув вимогу про $300 млрд компенсації 13 июня 2026

Загалом проєкт угоди складається з 14 пунктів і передбачає поступову нормалізацію відносин між Тегераном і Вашингтоном.

США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 13 июня 2026

Штати звинуватили комуністичну еліту Куби у використанні енергетики як "інструменту соціального контролю".

Стало відомо, яке озброєння США різко скоротять у Європі 12 июня 2026

Різке скорочення американського контингенту вплине на здатність НАТО реагувати на загрозу з боку Росії.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Фара Сервіс 5.0
Фара Сервіс

Отзывов: 1

Серж Н 0.5
Серж Н

Отзывов: 1

ineed.ua  
ineed.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше