8 января 2024
Якщо очільник Кремля Володимир Путін вважатиме своє вторгнення в Україну успішним, він спрямує війська далі до Європиї. Про це у неділю, 7 січня, в інтерв'ю CNN заявив колишній глава Центрального розвідуправління США Девід Петреус.
Він же зазначив, що Сполучені Штати Америки мають допомогти Україні вистояти у війні із ворогом та виділити для цього необхідні кошти, іншу військову допомогу.
"Для допомоги Україні потрібно багато мільярдів, проте такі витрати є абсолютно необхідними, оскільки вони дозволять запобігти перемозі Путіна і неминучому у цьому випадку перенесенню ним війни далі до Європи", - сказав Петреус.
Він підкреслив, у разі виграшу, Путін не захоче зупинитися в Україні.
"Якщо Путін вважатиме, що досяг істотних для нього результатів в Україні, він не зупиниться. "Наступною в його прицілі буде Молдова, або, можливо, одна з країн Балтії", - сказав Петреус.
Нагадаємо, раніше радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що війна України з Росією перебуває в точці неповернення. Водночас в України є чітке розуміння того, як буде розвиватись ситуація у 2024 році і що потрібно, щоб перемогти.
Британська розвідка спрогнозувала втрати РФ у війні до 2025 року
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Платні підписники YouTube Music почали чути рекламу — Google пообіцяла розібратися 21 февраля 2026
Підписники YouTube Premium почали повідомляти, що їхні колонки Google Home почали відтворювати рекламу та грати випадкові треки. На смартфонах і планшетах проблема, ймовірно, не проявляється. У Google факт проблеми визнали і пообіцяли вивчити її причини.
Австрійського альпініста визнали винним у смерті його дівчини на горі 21 февраля 2026
Чоловіка засудили до п'яти місяців умовного терміну та оштрафували на 9600 євро, врахувавши "пом'якшувальні обставини".
Європа інвестує в дрони замість дорогих ракет - ЗМІ 21 февраля 2026
Війна в Україні показала, як безпілотники-перехоплювачі можуть стати ефективною альтернативою дорогим ракетам ППО.