20 февраля 2023
Київрада розгляне питання щодо повної заборони продажу піротехніки в столиці. У разі порушення, продавців хочуть штрафувати.
Відповідну петицію підтримала профільна комісія Київської міської ради. Відповідний електронний документ набрав необхідні 6 тисяч підписів.
"Так як зараз в країні війна і дуже часто обстрілюють міста України це не заважає деяким людям запускати салюти. Це лякає інших людей, вони панікують, це дуже гучно, страшно і схоже на вибухи ракет. Треба заборонити продаж салютів, а також ввести штрафні санкції за продаж піротехніки в воєнний стан, щоб ні на одному прилавку не було цього товару", – написав автор звернення.
Після того, як петиція набрала 6036 голосів, міський голова Віталій Кличко направив її на розгляд постійної комісії Київської міської ради з питань підприємництва. Під час засідання її члени вирішили підтримали таку пропозицію.
Нагадаємо, електронна петиція до президента України Володимира Зеленського про перейменування Росії на Московію набрала необхідні 25 тисяч голосів. Згідно із законом, її має розглянути глава держави та винести певне рішення.
Як повідомляв OBOZREVATEL, Київська міська рада розгляне питання щодо надання військовослужбовцям права на безкоштовний проїзд у столичному міському транспорті. Пропонується встановити таку норму на час дії правового режиму воєнного стану.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У мережі засвітився найдорожчий автомобіль в історії 12 сентября 2025
У мережі засвітився найдорожчий автомобіль в історії
Соломія Вітвіцька в теракотовій сукні з воланами наробила фото в сонячному Львові 12 сентября 2025
Телеведуча Соломія Вітвіцька днями завітала до Львова, щоби взяти участь у відкритті відремонтованого відділення орфанних захворювань у центрі дитячої медицини.
Книгу, що почалася як фанфік по "Гаррі Поттеру", екранізують: права продали за рекордні $3 млн 12 сентября 2025
Книгу, що почалася як фанфік по "Гаррі Поттеру", екранізують: права продали за рекордні $3 млн Авторка відома історіями про кохання Герміони Ґрейнджер та Драко Малфоя