Компания Ахметова получит полный контроль над "Укртелекомом"

7 июня 2013

Група "СКМ" бізнесмена Ріната Ахметова отримає повний контроль над компанією "Укртелеком". За інформацією прес-служби компанії, "СКМ" купила у австрійського власника майже 93 відсотки акцій найбільшого українського оператора фіксованого зв'язку та мобільної мережі 3G.

Подробиці угоди не розголошують. Нагадаю, що у власності "СКМ" уже є оператор фіксованого зв'язку Vega та "Лайф". Акції Укртелекому Фонд держмайна продав австрійському консорціуму два роки тому за понад 10 з половиною мільярдів гривень.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

podrobnosti.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Донорство яйцеклеток: когда современные репродуктивные технологии помогают стать родителями 31 июля 2026

Медицинский центр VIRA в Харькове, предоставляет пациентам возможность получить полное обследование и воспользоваться современными программами вспомогательных репродуктивных технологий

Медики вияснили, що хантавірус в Україні не передається між людьми 29 июля 2026

Хантавірусна інфекція не є новою для України та продовжує фіксуватися на території країни. Водночас штам, який поширений в Україні, не передається від людини до людини. Лікарі закликають не ігнорувати симптоми та вчасно звертатися по медичну допомогу.

Важливість контролю витрати пального для бізнесу і не тільки 29 июля 2026

Пальне є однією з найбільших статей витрат для підприємств, діяльність яких пов'язана з використанням транспорту. Тому контроль палива перестав бути лише способом обліку – сьогодні це ефективний інструмент оптимізації витрат

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Леошоп 1.0
Леошоп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше