Король Чарльз III провів першу офіційну зустріч після діагностики раку

23 февраля 2024

Король Великобританії Чарльз III провів свою першу офіційну зустріч у Букінгемському палаці із прем'єр-міністром Ріші Сунаком після звістки про рак Його Величності. Очікується, що ці зустрічі король проводитиме щотижня.

Хоч будь-які публічні заходи Чарльз III скасував після оголошення діагнозу, але засідання Таємної ради із прем'єр-міністром для нього в пріоритеті попри хворобу, про що він зазначав раніше. Протягом останніх двох тижнів він із Ріші Сунаком проводили щотижневі зустрічі телефоном, через те, що король проживав у Сандрінгемі в Норфолку, повідомляє Hello!.

"Чудово бачити, що ви маєте такий хороший вигляд", – зауважив Сунак. Натомість король віджартувався, сказавши, що "це все зробили дзеркала".

Під час розмови прем'єр-міністр словесно підтримав Чарльза III у боротьбі з хворобою, а той пригадав про листи, які надсилали його шанувальники із побажаннями швидкого одужання." Я отримав стільки чудових повідомлень і листівок. Більшу частину часу це доводило мене до сліз", – поділився він.

Король щотижня проводить зустріч із прем’єр-міністром для обговорення питань уряду. За законом Його Величність зобов'язаний дотримуватися нейтралітету у політиці, утім, він має право "порадити та застерегти" будь-яких своїх міністрів у випадку якихось питань та проблем, чим Чарльз III активно користується.

Через лікування король планує пропустити службу подяки близькому другу і троюрідному брату, королю Греції Костянтину II, який помер у січні 2023 року у віці 82 років. Замість нього на заході біля меморіалу в каплиці Святого Георгія у Віндзорі має бути королева Каміла.

Нагадаймо, ще 25 січня Чарльза III госпіталізували до приватної Лондонської лікарні через збільшення простати. Його операція пройшла успішно, і через декілька днів король відправився додому.

Як повідомляв OBOZ.UA, через тиждень після виписки короля з лікарні Букінгемський палац повідомив про діагностування раку Його Величності. Нині він активно проходить лікування, через що скасував усі публічні заходи.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Екологічний аспект будівництва залізничних колій: виклики та рішення 10 апреля 2024

Чи замислювались ви коли-небудь над тим, що стоїть за будівництвом залізничних колій? Можливо, на перший погляд, це здається лише про процес укладання шляхів та встановлення сигналів

Автомобильные пружины подвески: ваш ключ к комфортной и безопасной езде 4 апреля 2024

Узнайте, как выбрать и где купить идеальные автомобильные пружины подвески для вашего авто. Повышайте комфорт и безопасность езды с нами!

iPadOS: Революция в производительности и креативности на планшетах Apple 3 апреля 2024

С введением операционной системы iPadOS, планшеты Apple переживают настоящую революцию в области производительности и креативности.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше