19 октября 2022

Король Великої Британії Чарльз III відвідав місто Абердин у Шотландії, де проживають сотні сімей з Афганістану, Сирії, а також України. Монарх зустрівся з українськими біженцями та особисто поговорив із ними про ситуацію в країні, охопленою війною.
В Абердині суверен познайомився з українкою Інною Скворцовою, яка переїхала сюди в рамках програми переселення у квітні і тепер працює у міській раді, допомагаючи у реалізації проєкту для переселенців. Про це пише видання The Press and Journal.
Біженка подякувала королю за підтримку українського народу та висловила надію, що Велика Британія продовжить допомагати Україні перемогти великого ворога у злочинній та руйнівній війні.

"Шість місяців тому я не очікувала, що буду тут зустрічатися з королем, але тепер я пишаюся тим, що представляю свою країну. Я така вдячна, що Велика Британія допомогла мені. Я дуже щаслива займатися тим, чим займаюся зараз – допомагати людям, своїм співвітчизникам. Тут живе моя сім'я, і я щаслива почати своє життя тут із самого початку. Тут безпечно. Я сподіваюся, що Велика Британія продовжить підтримувати Україну в боротьбі з агресією, яка мучить мою країну", – поділилася Інна.

34-річна українка назвала Абердин своїм "другим домом", але наголосила, що вона сподівається повернутися на Батьківщину, аби використати набуті за кордоном навички, допомагаючи сім'ям біженців.

Українці вітали Його Величність у вишиванках. Крім того, на вулицях Абердину вишикувався живий коридор, який зустрічав кортеж Чарльза ІІІ. Серед них також були українці, котрі тримали синьо-жовті прапори. Король поспілкувався з ними.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Олена Зеленська звернулася до членів королівської родини, які порушили нейтралітет та надали підтримку Україні у війні проти країни-агресора Росії. Перша леді зазначила, що Кейт Міддлтон та принц Вільям відвідували Український культурний центр у Лондоні, а Єлизавета ІІ за життя зробила вагомий фінансовий внесок у допомогу українцям.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Мільярдери РФ масово переводять гроші за кордон - розвідка 28 июля 2026
Російський фондовий ринок переживає найдовший період падіння за всю історію спостережень. На цьому тлі великі інвестори дедалі активніше виводять капітал із країни, обираючи криптовалюту та закордонні активи.
Погрози Україні: чи полетить балістика з Ірану 28 июля 2026
Міністерство закордонних справ Ірану погрожує Україні через атаку на їхнє судно в Каспійському морі.
На оголошення про продаж украдених даних тепер припадає майже половина пропозицій у даркнеті 28 июля 2026
Фахівці центру моніторингу та реагування на кібератаки RED Security SOC (входить до МТС) вивчили близько 80 тисяч оголошень на тіньових ресурсах з метою дослідження структури та динаміки нелегального ринку кіберпослуг. В результаті було встановлено, що близько половини від загальної кількості оновлень пов'язані з продажем витоків баз даних. До трійки лідерів увійшли оголошення про продаж зламаних акаунтів для різних платформ та шкідливого програмного забезпечення.