Королева Ранія з нагоди 54-річчя попозувала у сукні кольору морської хвилі для портрету з чоловіком

1 сентября 2024

Фото з Instagram королеви Ранії

Королева Йорданії Ранія 31 серпня святкує своє 54-річчя. З цієї нагоди палац поділився новим фото короля Абдалли бін Аль-Хусейна та королеви.

На світлині Ранія стоїть біля свого чоловіка у красивій сукні кольору морської хвилі сукні від бренду DVF та з шарфиком на плечах.

"Королівський двір висловлю теплі побажання Її Величності королеві Ранії Аль Абдаллі з нагоди її день народження", - йдеться у повідомленні.

Ранія знову вразила стильним образом

Нагадаємо, на початку серпня король та королева Йорданії вперше стали дідусем та бабусею. У їхнього сина народилася донечка.

Як відомо, Ранія відома своєю любов'ю до стильних образів. Якось вона вигуляла джинсову сукню за 600 євро на зустрічі з підприємцями.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названо 8 вагомих протипоказань для установки брекетів 15 марта 2026

Звісно, брекети покращують вигляд нашої усмішки. Але не всім і не завжди їх можна встановлювати.

Ключові метали для виробництва чіпів подорожчали вдвічі і навіть більше 15 марта 2026

Виробники напівпровідникових компонентів повідомили про двократне зростання цін на ключові метали для виробництва чіпів; різко підскочила ціна на галій. Причиною цього стали перебої в постачаннях, спровоковані китайським експортним контролем та ускладнені збройним конфліктом на Близькому Сході, повідомляє DigiTimes.

До Київавтодору знову прийшли з обшуками 15 марта 2026

До Київавтодору знову прийшли з обшуками

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чиньба Олег 5.0
Чиньба Олег

Отзывов: 1

Олег  
Олег

Отзывов: 1

анета  
анета

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше