3 декабря 2024
Засновнику правлячої Грузинської мрії - олігарху Бідзіні Іванішвілі та посадовцям Грузії, які причетні до придушення протестів, заборонили в'їзд до Литви. Про це повідомив глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс.
Як передає Ехо Кавказа, аналогічні санкції також затверджено Латвією та Естонією.
Крім Іванішвілі, до списку тих, кому відмовлено у в'їзді до Литви "через відповідальність за порушення прав людини", увійшли Вахтанг Гомелаурі (міністр внутрішніх справ), Шалва Бедоідзе (перший заступник глави МВС), Йосеб Челідзе (заступник глави МВС), Александр Дарахвелідзе (заступник глави МВС), Георгій Бутхузі (заступник глави МВС), Звіад Харазішвілі (глава департаменту з особливих доручень; знаходиться під санкціями США), Мілері Лагазаурі (заступник глави департаменту з особливих доручень; знаходиться під санкціями США), Мірза Кезевадзе (заступник глави департаменту з особливих доручень), Важа Сірадзе (директор департаменту патрульної поліції), Теймураз Купатадзе ( директор департаменту центральної кримінальної поліції МВС Грузії).
Раніше повідомлялося, що країни Балтії - Латвія, Литва та Естонія - запровадять санкції проти тих, хто "придушує законні протести в Грузії".
В МЗС України прокоментували загострення у Грузії
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У новій біографії Мерк'юрі з'явилася його ймовірна таємна дитина 25 мая 2025
Нещодавно вийшла нова біографія легендарного британського рок-співака, лідера гурту "Queen" Фредді Мерк'юрі під назвою "З любов'ю, Фредді", до якої увійшов рукописний лист про те, що у Фредді буцімто є дитина.
Трамп зірвав таємницю обміну полоненими - ЗМІ 25 мая 2025
Непередбачувані дії президента США викликали занепокоєння в Києві, адже реакція Москви теж могла бути непередбачувана.
Фідан їде до Росії обговорювати війну в Україні 25 мая 2025
Під час поїздки його прийме російський диктатор Володимир Путін, буде зустріч із главою МЗС Сергієм Лавровим.