31 июля 2023
34-річна українська акторка Ксенія Мішина застерігає ретельніше обирати продукти.
Зірка серіалу "Кріпосна" потрапила до лікарні, вочевидь, через харчове отруєння.
Про це вона розповіла у сторіс Instagram.
"Я вижила. Вчорашня ніч була з лихоманкою та, мені здавалося, з частковою втратою свідомості. А вчорашній день я провела під крапельницями та під наглядом лікарів. Устриці та морепродукти вирішили організувати мені вихідний, але не такий, як хотілося б. Будьте обережні, друзі, бо лікуватися бляха дорого!", – побілкалася підписникам Мішина.
Водночас, актрисі точно стало краще, адже наступним після "хворих" сторіс пішов звичний контент у спідньому.
"Вже можу робити свій вакуум", – написала вона.
Нагадаємо, Мішина нещодавно розповіла прихильникам в Instagram, що комплексувала через критику свого інтелекту. Мовляв, знайома колись натякнула акторці, що та "глупа" і це її сильно засмутило.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У крові працівника УДО знайшли алкоголь і наркотики: як просувається розгляд справи про вбивство підлітка на фунікулері в Києві 18 сентября 2025
У крові працівника УДО знайшли алкоголь і наркотики: як просувається розгляд справи про вбивство підлітка на фунікулері в Києві. Фото та відео Обвинувачуваному загрожує довічне позбавлення волі
Мирна угода щодо України: Мерц назвав головну умову 18 сентября 2025
Мирна угода не може буде досягнута, якщо Київ змусять жертвувати суверенітетом і територіями, зазначив канцлер.
Інсайдер розкрив характеристики потрійної камери Leica в майбутньому Xiaomi 17 Pro 17 сентября 2025
Інсайдер розкрив характеристики потрійної камери Leica в майбутньому Xiaomi 17 Pro