30 октября 2024
Росія не веде з Україною переговорів про взаємне припинення ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у середу, 30 жовтня.
"Зараз дуже багато вкидань, які не мають жодного стосунку до реалій. Навіть найсолідніші видання не гребують тим, ці вкидання здійснюють, ось такі публікації випускають", - заявив Пєсков.
Так він прокоментував інформацію газети Financial Times, що Москва та Київ начебто ведуть переговори за посередництва Катару про припинення взаємних ударів по енергетичній інфраструктурі з наближенням зими.
Як відомо, в Укренерго готують кілька сценаріїв проходження зими 2024-2025. Там попереджають, що вона буде важкою.
Нагадаємо, в РНБО очікують масовані удари Росії по енергетиці. Ворог може відновити атаки з початком опалювального сезону.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дружина Монатіка у чорній мінісукні посвітила ніжками перед дзеркалом. Фото 14 июня 2025
Дмитро Монатік відреагував на нову публікацію своєї дружини
Посол США в Росії Лінн Трейсі йде з посади 14 июня 2025
Після приходу до влади адміністрація Дональда Трампа взяла курс на "перезавантаження відносин" з Росією.
Біля берегів Франції знайшли затонулий корабель XVI століття 14 июня 2025
Корабель виявили біля берегів у районі комуни Раматюель у регіоні Прованс - Альпи - Лазурний Берег.