Кремль відповів Трампу щодо цін на нафту

7 мая 2025

Ціни на нафту не можуть вплинути на ставлення Росії до її національних інтересів. Таку заяву зробив речник Кремля Дмитро Пєсков у кометарі російським пропагадистам у вівторок, 6 травня.

"Ціни на нафту не можуть бути тим фактором, який може вплинути на ставлення Росії до її національних інтересів. Національні інтереси Росії понад усе, понад всі ціни на нафту", – зазначив він.

На питання, як у Кремлі оцінюють зниження цін на нафту на російську бюджетну економіку, Пєсков відповів: "Безумовно, міжнародні ціни на нафту – дуже важливий фактор і для бюджетоутворення в нашій країні, загалом для російської економіки".

Він нагадав, що Росія давно працює у форматі ОПЕК+ для утримання цін на оптимальному рівні.

"Тому тут ця робота продовжується, ми дуже уважно стежимо за міжнародною кон'юнктурою", – додав Пєсков.

Напередодні президент США Дональд Трамп заявив, що зараз гарний момент для завершення війни в Україні, бо ціни на нафту суттєво впали. На його лумку, це посилює тиск на Росію.

Раніше Трамп неодноразово закликав ОПЕК нарощувати видобуток і знижувати ціни, стверджуючи, що це позбавить Росію доходів і сприятиме завершенню війни. Також США погрожують новими санкціями Москві й іншими заходами тиску, поки мирні переговори просуваються повільно.

Раніше віце-прем'єр РФ Олександр Новак заявив, що Росія переживе "будь-які ціни на нафту", бо залежність її економіки від вуглеводнів начебто знижується.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Римі зроблять платним доступ до знаменитого фонтану 21 декабря 2025

Таким чином влада італійської столиці намагатиметься знизити постійну тисняву біля фонтану Треві.

Лондон передумав передавати Києву активи РФ 21 декабря 2025

Британія не буде в односторонньому порядку використовувати заморожені активи РФ для допомоги Україні, оскільки планувала зробити це лише в тісній співпраці з Австралією, Канадою та ЄС.

Геґсет оголосив про операцію "Удар Яструба" у Сирії 21 декабря 2025

Авіація США завдавала ударів по цілях по всій центральній Сирії. Це стало відповіддю на вбивство американських військових.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Medion Group 4.0
Medion Group

Отзывов: 2

Киев 129 школа 0.3
Киев 129 школа

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше