16 сентября 2024
У Москві стежать за інформацією, що надходить зі США напередодні виборів президента та у зв'язку з можливою другою спробою замаху на Дональда Трампа. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у понеділок, 16 вересня.
"Це не зовсім наша справа. Ми спостерігаємо за інформацією, яка надходить із США", – заявив він.
У речника запитали, як ця подія може вплинути на вибори в США.
"Бачимо, там напружена обстановка, зокрема, між політичними конкурентами, політична боротьба загострюється, різні методи задіяні. Ми уважно спостерігаємо, але жодним чином у це ніколи не втручалися і не втручаємося зараз", – запевнив Пєсков.
Його також запитали, що у Кремлі думають про можливі зв'язки стрільця Райана Веслі Раута з Україною.
"Тут треба думати не нам, а спеціальним службам США. У будь-якому випадку гра з вогнем має свої наслідки. Насамперед, це має бути великою турботою та головним болем для спеціальних служб США", – додав він.
Нагадаємо, 15 вересня неподалік гольф-клубу у Флориді, де перебував Трамп, сталася стрілянина. Агенти Секретної служби помітили озброєного чоловіка і відкрили по ньому вогонь. Пізніше його затримали.
ФБР назвало інцидент "схожим на спробу вбивства Трампа".
Затриманим виявився Раян Веслі Рут. За інформацією ЗМІ, він висловлював у соцмережах підтримку Україні після вторгнення Росії.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Huawei анонсувала HarmonyOS 7 з підвищеною продуктивністю та вбудованим ШІ-агентом 13 июня 2026
На заході Huawei Developer Conference (HDC) китайський електронний гігант офіційно представив HarmonyOS 7 — оновлену версію операційної системи для смартфонів, планшетів, ПК, носимих електронних пристроїв та пристроїв інтернету речей.
Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 13 июня 2026
Суд визнав, що він намагався "спровокувати" Пхеньян, аби використати його реакцію як привід для запровадження воєнного стану.
Можливе усунення Каллас з посади: з'явилася реація головної дипломатки ЄС 12 июня 2026
Каллас обговорюватиме ідеї щодо реформи її служби на неформальній зустрічі міністрів закордонних справ.