24 января 2025
Зниження цін на нафту не сприятиме завершенню війни Росії проти України. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у п'ятницю, 24 січня.
"Ні, цей конфлікт не залежить від цін на нафту", - заявив він у відповідь на запитання журналістів.
За словами Пєскова, причина війни полягає начебто в загрозах для національної безпеки Росії та в "небажанні" США і європейських країн слухати занепокоєння Москви, а не в економічних факторах.
"Цей конфлікт відбувається через загрозу національній безпеці Російської Федерації, через загрозу росіянам, які живуть на відомих територіях, і через небажання та повну відмову американців та європейців дослухатися до занепокоєнь Росії, і це не пов'язано з цінами на нафту", - додав він.
Напередодні президент США Дональд Трамп під час виступу на форумі у Давосі закликав Саудівську Аравію та ОПЕК знову знизити ціну на нафту. На його думку, це допоможе швидко закінчити війну Росії проти України.
В свою чергу в Офісі президента заявили, що Україна пропонує встановити граничну ціну на російську нафту у розмірі 30 доларів за барель.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Повторні синці на руці: у США обговорюють здоров'я Трампа 1 января 2026
Поява синців на іншій - цього разу лівій - руці американського лідера викликала звинувачення у приховуванні інформації про стан здоров'я президента.
Гайтана з урочистої нагоди поділилася рідкісним фото батька своєї доньки 1 января 2026
Співачка Гайтана привітала з днем народження свого чоловіка і продюсера Алекса Смарта (Ессамі).
Китай тихо запустив національну дослідницьку мегамережу ШІ як відповідь на трамповську місію «Генезис» 1 января 2026
Сьогодні вранці китайські ЗМІ без зайвого пафосу повідомили, що ще 23 грудня 2025 року — через місяць після анонсу в США «місії Генезис» по створенню мегасистеми ШІ для наукових цілей — у Китаї почала працювати альтернативна мережа ШІ для автоматизації наукових досліджень. Китайці не стали чекати результатів роботи «манхеттенського проєкту» з ШІ в США і запустили власний, випередивши геополітичного конкурента на місяці.