Кремль висунув умову для зустрічей вищого рівня

30 мая 2025

Російський диктатор Володимир Путін нібито принципово "за" зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським та американським лідером Дональдом Трампом. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у п'ятницю, 30 травня.

Він стверджує, що у разі досягнення результату на прямих переговорах делегацій Росії та України "може йтися і про контакти на найвищому рівні".

"Путін неодноразово говорив, що принципово він "за" контакти на вищому рівні, безумовно, вони потрібні. Але вони повинні бути підготовлені, і спочатку повинен бути досягнутий результат на переговорах делегацій, на прямих переговорах делегацій двох країн", - сказав Пєсков.

Водночас він вчергове повторив, що Росія не буде оприлюднувати проєкт меморандуму.

"Зрозуміло, нічого оприлюднювати не буде, це не може (бути) оприлюднено. Обидва проекти меморандумів - і російський, і український, як ми сподіваємося, обговорюватимуться на другому ранді переговорів, до якого російська делегація буде готова в понеділок з ранку в Стамбулі", - заявив Пєсков, відповідаючи на запитання, чи міг Путін ознайомитися з українським проектом меморандуму і чи можливо озвучити якісь положення документа.

Раніше ЗМІ повідомили, що Володимир Путін висунув низку вимог для припинення війни в Україні. При цьому ключова вимога - письмові гарантії від Заходу, що Україна, Грузія, Молдова та інші колишні республіки СРСР ніколи не стануть членами НАТО.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Huawei анонсувала HarmonyOS 7 з підвищеною продуктивністю та вбудованим ШІ-агентом 13 июня 2026

На заході Huawei Developer Conference (HDC) китайський електронний гігант офіційно представив HarmonyOS 7 — оновлену версію операційної системи для смартфонів, планшетів, ПК, носимих електронних пристроїв та пристроїв інтернету речей.

Війська США проводять танкери через Ормузьку протоку 13 июня 2026

Після розмінування акваторії операція дозволила забезпечити прохід "понад 20 суден" за ніч, заявив міністр внутрішніх справ США.

На Київщині почався сезон грибів, які "рятують" від депресії: де збирати і як готувати 13 июня 2026

На Київщині почався сезон грибів, які "рятують" від депресії: де збирати і як готувати Найчастіше з’являються влітку після грозових дощів

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Хрещення 3.0
Хрещення

Отзывов: 1

ineed.ua  
ineed.ua

Отзывов: 1

квитки на концерт 5.0
квитки на концерт

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше