13 апреля 2026
У Кремлі заявили, що після завершення так званого "великоднього перемир’я" російські війська продовжать бойові дії проти України. Про це заявив прессекретар Путіна Дмитро Пєсков у неділю, 12 квітня, передає Радіо Свобода.
Так, Пєсков заявив, що Росії, мовляв, потрібний "стійкий мир". Проте, додав він, мир нібито "може наступити, коли ми забезпечимо наші інтереси, досягнемо тих цілей, які ставилися від початку".
Прессекретар Путіна стверджує, що цьому заважає позиція президента України Володимира Зеленського.
Перемир’я було оголошено Москвою на 36 годин з 16:00 11 квітня і до кінця доби 12 квітня.
У відповідь Зеленський нагадав, що Україна давно пропонувала перемир’я на Великдень і в Росії "є шанс не повертатися до ударів" і після цього свята.
Натомість речник Кремля Дмитро Пєсков вчора відверто заявив, що Росія хоче не перемир'я з Україною.
Раніше Пєсков зазначав, що "розбіжності Москви і Києва з територіального питання полягають у лічених кілометрах" і пояснив, що має на увазі 17-18% (за російськими твердженнями) території Донецької області, що залишаються в руках України.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
"Золота дзиґа" назвала найкращі українські фільми 2025-2026 років. Перелік і трейлери 27 июля 2026
Від цього кіно шаленіли всі: "Золота дзиґа" назвала найкращі українські фільми 2025-2026 років. Перелік і трейлери Визначено абсолютного тріумфатора
Уражено РЛС раннього виявлення та інші об’єкти РФ 26 июля 2026
Генштаб підтвердив ураження Силами оборони України важливих військових об'єктів російських окупантів.
Ракетний удар по виставці під Києвом: правоохоронці затримали головного організатора заходу 26 июля 2026
Ракетний удар по виставці під Києвом: правоохоронці затримали головного організатора заходу. Фото, подробиці Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі