11 сентября 2024
Американці втратили понад 5,6 млрд доларів у шахрайських схемах за участю криптовалют торік. Сума збитків підскочила на 45% порівняно з 2022 роком. Про це свідчить доповідь на сайті Федерального бюро розслідувань (ФБР) США.
ФБР надійшло майже 70 тис. скарг від жертв фінансового шахрайства з використанням біткоїнів, ефіру та інших криптовалютів.
Найбільш поширеною схемою було інвестиційне шахрайство, частку якого припало $3,96 млрд збитків.
В окремих випадках після втрати грошей американці стають мішенню фіктивних компаній, які обіцяють допомогу в поверненні коштів.
Представники ФБР закликали громадян виявляти максимальну обережність, коли їм пропонують інвестиційні поради люди, з якими вони ніколи не зустрічалися у реальному житті.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Естонія закрила в’їзд для 261 російського бойовика 13 января 2026
У Таллінні заявили, що учасникам російської агресії проти України немає місця у Шенгенській зоні.
Представлено Meizu 22 Next, який запам'ятовує настрій користувача 13 января 2026
Представлено Meizu 22 Next, який запам'ятовує настрій користувача
Ассия Ахат похизувалася фігурою в "татуйованому" комбезі з поліуретану 13 января 2026
Співачка та скрипалька Ассія Ахат, яка обожнює яскраві та зухвалі луки, продемонструвала у Instagram нове вбрання - обтислий комбізезом із поліуретану.