25 февраля 2016
Крис Хемсворт, несмотря на съемки в сверх успешных блокбастерах Marvel, в Голливуде не прижился – и вместе с семьей решил окончательно вернуться обратно в Австралию, выставив на продажу роскошный особняк в Малибу.
Благодаря агентству недвижимости, опубликовавшему фотографии особняка изнутри и снаружи, поклонники "Тора" теперь могут во всех подробностях рассмотреть, как же выглядит "дом, достойный бога" (оцененный, кстати, в 6,5 миллионов долларов).














Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Як поліпшити якість сну: поради для людей у віці 27 июля 2026
З віком якість сну може змінюватися не в кращу сторону – ви починаєте частіше прокидатися,…
Найкорисніший сніданок - авокадо з яйцем 27 июля 2026
Поєднання авокадо, яйця, помідора та цільнозернового хліба може бути не лише смачним сніданком, а й джерелом корисних речовин. Дієтологи назвали таку страву одним із варіантів харчування, який може допомагати підтримувати організм при хронічному запаленні.
ЄС дозволив продавати нафту з "тіньового флоту" Росії 27 июля 2026
Нове правило усуває правову невизначеність щодо розпорядження вантажами, вилученими з танкерів російського "тіньового флоту".