Кристина Асмус кардинально изменила имидж (фото)

19 апреля 2016

Актриса Кристина Асмус удивила поклонников на странице в Instagram кардинальной сменой имиджа. Актриса опубликовала снимок в образе своей новой героини фильма Алексея Китайцева "Психи".

Ради съемок Кристина из блондинки перевоплотилась в брюнетку.

Подписчики не узнали Асмус: "Ничего себе. Смотрю и не пойму, кто это!", "Совсем не узнать...круть", "Точно Агилера", "Не подходит это образ", "Посмотрела не узнала", "Совсем другая", – прокомментировали пользователи.

1_03

www.segodnya.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названі країни, де найдешевше створювати фейкові акаунти — Росія на лідируючих позиціях, поруч США та Великобританія 13 декабря 2025

Росія, США та Великобританія потрапили до числа країн з найнижчими у світі цінами на створення підроблених облікових записів в інтернеті, повідомляє Financial Times, посилаючись на дослідження, проведене в Кембриджському університеті.

Німеччина викликала посла РФ через загрозу нацбезпеці 13 декабря 2025

Аналіз розвідки ФРН дозволяє довести відповідальність Москви за окремі факти "шпигунства та кібератак, включаючи спроби саботажу".

ChatGPT став найзавантажуванішим безкоштовним iOS-додатком 2025 року 13 декабря 2025

Apple опублікувала список найзавантажуваніших безкоштовних додатків в App Store, і ChatGPT від OpenAI, як і очікувалося, зайняв перше місце. Сьогодні ChatGPT обробляє майже 30 000 повідомлень на секунду. Більшість дорослих користувачів активно використовують його для пошуку інформації, фактично замінюючи традиційні пошукові системи. Майже третина американських підлітків щодня використовує чат-боти, і 59 % їхніх звернень припадає на ChatGPT.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше