Крук зізналася, чи боїться ядерної зброї, та зібралася в Київ

6 мая 2022

Телеведуча і фітнес-чемпіонка Валерія Крук наразі перебуває в Туреччині, але вже готується повертатися додому, в Київ.

У пості в Instagram вона опублікувала діалоги з друзями, де поспілкувалася про ситуацію в Україні, і поділилася своїми думками стосовно найгіршого розвитку подій.

"Ласкаво просимо до нової реальності. Тепер це мої звичайні щоденні діалоги з друзями та подругами. Мене більше не кидає в холод та тремтіння. Більше не плачу. Я звикла до війни", - наголосила спортсменка.

"До речі, я таки незабаром поїду в Київ. Ну, якщо не буде ядерної (війни - ред.), а якщо й буде, то хе* із нею. Ї*ане, так ї*ане, як то кажуть. Вже нормально пожила", - зазначила Валерія.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У WhatsApp з'явиться автоматичний переклад повідомлень 22 марта 2026

Невдовзі власники iPhone зможуть спілкуватися через WhatsApp з людьми, які говорять іншими мовами. Функція, що ґрунтується на вбудованих можливостях Apple iOS, пропонує підтримку 21 мови світу.

Підпал заводу в Чехії, що виробляє дрони для України: що відомо 22 марта 2026

За оцінками ініціативи Подарунок для Путіна, виробництво не зупинене, пожежа не вплине на постачання дронів для України.

Лідер Ірану зробив нову заяву без відео 22 марта 2026

Моджтаба Хаменеї у своєму посланні відкинув звинувачення у причетності Ірану до атак у Туреччині та Омані.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

анета  
анета

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше