Кулеба і Боррель обговорили допомогу Україні і протидію РФ

1 сентября 2022

Євросоюз та Україна обмінялися думками про "останні події". Сторони також обговорили наступні кроки ЄС щодо підтримки України задля протидії військовій агресії Росії. Про це повідомив високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель у своєму Twitter-акаунті у середу, 31 серпня.
 
Європейський чиновник розповів, що мав розмову із міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.
 
"Чудова розмова (відбулася. – Ред.) із Дмитром Кулебою на полях зустрічі у форматі Гімніх, де ми обмінялися думками про останні події, а також про наступні кроки, які має робити ЄС з метою підтримки України і протидії жорстокій агресії РФ", – наголосив він.

Він також додав, що європейська громадськість продовжує підтримувати Україну.
 
Нагадаємо, голова європейської дипломатії Жозеп Боррель розкритикував нинішній стан збройних сил країн – членів ЄС.
 
Крім того, у Євросоюзі розглядають можливість організації місії з навчання та допомоги для українських військових у сусідніх країнах.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Фреймут розказала про нову роботу та чому чоловіку не подобається її виховання дітей 10 мая 2025

43-річна телеведуча Оля Фреймут розповіла про свою діяльністю в Лондоні та деталі вихованням дітей з чоловіком.

Актори Молодого театру пішли на безпрецедентний крок через сексуальне насилля з боку керівника 10 мая 2025

Актори Молодого театру пішли на безпрецедентний крок через сексуальне насилля з боку керівника: їхня "сповідь" вразила всіх Вони закликали суспільство не толерувати харасмент

Збиття ракет з ядерною боєголовкою: генерал пояснив нюанси 10 мая 2025

Збиття ракет з ядерною боєголовкою: генерал пояснив нюанси

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше