6 сентября 2022
Президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр визнав, що у Берліна пішло забагато часу на досягнення домовленості з Ізраїлем про виплату коштів родичам жертв нападу палестинських бойовиків під час Олімпіади у Мюнхені в 1972 році. Про це він заявив під час зустрічі з президентом Ізраїлю Іцхаком Герцогом в неділю, 4 вересня, у Берліні, повідомляє AFP.
"Соромно, що на те, щоб досягнути цієї домовленості у останні дні, пішло 50 років", - сказав Штайнмаєр.
Разом з ізраїльським лідером, який сьогодні розпочав триденний візит до Німеччини, президент ФРН у понеділок, 5 вересня, відвідає меморіал жертвам нападу у Мюнхені. Як зазначає AFP, відустність згоди щодо компенсації могла зіпсувати церемонію, оскільки сім'ї жертв планували бойкот.
Штайнмаєр пообіцяв у промові згадати про деякі помилки, яких припустилася влада Німеччини під час організації спортивної події.
"Маю надію, що відтепер ми й надалі пам'ятатимемо, будемо посилатися та, що найбільш важливо, підтверджувати уроки цієї трагедії, у тому числі і важливість боротьби з тероризмом, для майбутніх поколінь", - зазначив своєю чергою президент Ізраїлю.
Джерело: Українська служба DW
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Матвієнко зворушила фото Мірзояна з дочкою 7 мая 2026
Артистка підловила на камеру зворушливий момент, коли Арсен Мірзоян і 10-річна донька Ніні спали в потязі
У США оприлюднили передсмертну записку Епштейна 7 мая 2026
Документ роками залишався засекреченим у межах кримінальної справи його колишнього співкамерника.
У Києві на Позняках біля багатоповерхівки виявили тіло жінки 7 мая 2026
У Києві на Позняках біля багатоповерхівки виявили тіло жінки. Подробиці трагедії Обставини трагічного випадку встановлять правоохоронці