Лавров порадив росіянам їздити на відпочинок у КНДР

19 октября 2023

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що рекомендував би російським туристам відпочити у КНДР. Про це він сказав у розмові з журналістами, пише російська пропагандистська агенція ТАСС.

Повідомляється, що журналісти під час брифінгу запитали, чи рекомендував би Лавров КНДР як місце відпочинку для російських туристів, на що міністр відповів ствердно.

Нагадаємо, Сергій Лавров перебуває з візитом у КНДР. Напередодні він назвав "братським" народ цієї країни.

Раніше ЗМІ повідомили, що Лавров прибув до Пхеньяна для підготовки візиту Володимира Путіна до КНДР.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

"Нам задачі ставить ГУР": Тополя розказав про свою діяльність, хейт та чи піде в політику 21 июня 2025

Фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя розповів, чим він і його товариші займається, відколи вже не перебувають на фронті. Він також висловився стосовно хейту через це та відповів на запитання, чи планує піти в політику.

Ваш браузер розкриває вас: як сайти відстежують користувачів без cookie та згоди 20 июня 2025

Ваш браузер розкриває вас: як сайти відстежують користувачів без cookie та згоди

Угорщина запропонувала стати "майданчиком" для перемов України й РФ 20 июня 2025

Будапешт "надалі підтримуватиме мирні ініціативи президента США Трампа", запевнив голова угорського МЗС Петер Сіярто.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

КСМ  
КСМ

Отзывов: 1

Олена Сова 4.8
Олена Сова

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше