Лавров заявив, що візит Пелосі на Тайвань викликає "роздратування"

4 августа 2022

Візит на Тайвань спікера Палати представників США Ненсі Пелосі був навмисною спробою Вашингтона викликати роздратування у Китаю. Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров під час візиту до М'янми, пише Reuters.

"Я не бачу іншої причини створювати таке роздратування майже на рівному місці, чудово знаючи, що це означає для КНР", - зазначив він.

Нагадаємо, літак з Ненсі Пелосі приземлився у тайбейському аеропорту Суншань у вівторок, 2 серпня.

Поїздку Пелосі на Тайвань також прокоментували лідери Китаю та США. У Вашингтоні заявляють, що підтримують політику "одного Китаю", у Пекіні останні події називають "провокацією".

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Німеччині 19-річний альпініст зірвався з гори і загинув 22 июня 2026

Юнак упав, будучи на висоті майже 1700 метрів, і пролетів 100 метрів; скельний гак загиблого відірвався.

Запах у пахвах: коли потрібно звертатися до лікаря 22 июня 2026

Посилення неприємного запаху в пахвах найчастіше викликають три причини, і однією з них є наявність…

В Росії визнали факт "бусифікації" 22 июня 2026

Військовий комісар Пензенської області підтвердив рейди на військовозобов'язаних чоловіків.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

bitcoin.net.ua  
bitcoin.net.ua

Отзывов: 1

Лео-шоп 0.2
Лео-шоп

Отзывов: 1

Серж Н 0.5
Серж Н

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше