1 апреля 2025
У свою чергу Le Monde уточнює, що Ле Пен заборонили обиратися впродовж п'яти років. Це рішення набирає чинності негайно, не чекаючи апеляції. Таким чином, вона не зможе висунути свою кандидатуру на майбутніх у 2027 році президентських виборах у Франції, на яких вона вважалася одним з фаворитів.
Також BFMTV інформує, що Марін Ле Пен засудили до чотирьох років позбавлення волі, з яких 2 років – так званого "жорсткого терміну". Вона зможе відбувати це покарання вдома з електронним браслетом. Окрім того, їй доведеться сплатити штраф у розмірі 100 тисяч євро.
Як відомо, 30 вересня 2024 року у Парижі почався суд у справі про відмивання коштів Європарламенту з боку голови ультраправої партії Національне об'єднання Марін Ле Пен шляхом фіктивного працевлаштування помічників євродепутатів.
Обвинувальний вирок за цими звинуваченнями загрожує 10-річною забороною позбавлення волі та 5-річною забороною обіймати виборні посади.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Щасливий Кларксон заявив про ремісію раку через кілька днів після моторошної звістки 22 июня 2026
"Я двічі обдурив смерть!" Щасливий Кларксон заявив про ремісію раку через кілька днів після моторошної звістки 66-річний ведучий назвав себе "найщасливішою людиною у світі"
Хакери зламали систему екстреного оповіщення в Бразилії та розіслали мільйонам громадян дивне «попередження» 22 июня 2026
Цього тижня хакери провели успішну атаку на Національну систему оповіщення Бразилії, в результаті чого їм вдалося надіслати на смартфони жителів країни не менше 10 різних повідомлень. Влади були змушені вимкнути систему оповіщення на невизначений термін.
Загроза для мозку: спеція, яка покращує пам’ять та захищає від деменції 22 июня 2026
Коли йдеться про здоров’я мозку, лікарі рекомендують дотримуватись кількох простих правил, щоб мінімізувати ризик нейродегенеративних…