10 мая 2024
Телеведуча Олена-Крістіна Лебідь разом зі своїм бойфрендом, віцепрезидентом Товариства Червоного Хреста України Павлом Розенком засвітилися на кінопрем'єрі в Українському домі в Києві.
8-го травня там показували фільм "Будинок "Слово"" про письменників "розстріляного відродження", заснований на реальних подіях.

Давненько ця парочка не показувалася на світських заходах
У своєму Instagram Лебідь виклала кілька фото з коханим та поділилася враженнями від перегляду кіно.
"Стрічка "БУДИНОК "СЛОВО"" заснована на реальних подіях. Чесний відгук! Знаєте, коли запрошують на такі фільми, чекаєш якогось пафосу та нарочитих гасел. Але… вчора я боялась навіть кліпнути очима… Якщо скажу, що дивилась на одному диханні - це неправда! Дивилась, не дихаючи! Ком в горлі… До останніх титрів", - написала телеведуча.

Олена-Крістіна з Павлом вигуляли чорні луки на прем'єру фільму

Окрім коханого, Олена-Крістіна попозувала і з Монро, яка теж була в чорному, бо дрескод заходу був чорно-білий
Нагадаємо, досі невідомо, чи Розенко з Лебідь одружені. Минулого року вони інтригували темою весілля, але, схоже, це був лише жарт.
Закохані разом уже понад 6 років. У 53-річного Розенка є син і дочка від попереднього шлюбу.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Словаччина підтвердила пошкодження в Одесі судна під її прапором 27 декабря 2025
Офіційна Братислава поспішила запевнити, що на судні "немає і не працює жодного громадянина Словаччини".
Російська атомна галузь переходить на китайські технології - розвідка 27 декабря 2025
Це не лише акцентує технологічну деградацію російського машинобудування, а й відкриває шлях до глибокої залежності від КНР.
Даша Кацуріна показала, в якому куточку країни святкувала з дітьми Різдво. Фото 27 декабря 2025
30-річна дизайнерка Даша Кацуріна поділилася різдвяними розвагами у компанії своїх дітей.