13 октября 2020

Леопард растерзал семилетнюю девочку в индийской деревне Бхаттигаон в Гималаях, штат Уттаракханд.
Вечером в четверг, 8 октября, семилетняя девочка играла перед своим домом. Леопард напал на нее и утащил в кусты.
Местные жители услышали крики ребенка и поспешили на помощь, но не успели спасти пострадавшую. Большая кошка бросила мертвую жертву и скрылась.
Представители лесного департамента установили клетку, чтобы поймать леопарда. Они призвали местных жителей быть осторожными.
Ранее сообщалось, что леопард растерзал десятилетнего мальчика в лесу Брахмапури в индийском штате Махараштра. Ребенок вышел на утреннюю прогулку и отстал от группы друзей.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Медведєв зробив заяву на тлі завершення "ядерного договору" зі США 5 февраля 2026
Дія угоди, підписаної Медведєвим та Бараком Обамою у 2010 році, офіційно припиняється 5 лютого.
YouTube увімкнув ІІ-дубляж для всіх — зокрема з англійської та навпаки 5 февраля 2026
Відеохостинг YouTube розширив функцію автоматичного дублювання відео з використанням штучного інтелекту, зробивши її доступною для всіх авторів незалежно від участі в партнерській програмі. Раніше інструмент працював лише з дев'ятьма мовами і був обмежений вузьким колом творців контенту.
Штучні інтелектуальні боти стали новим типом відвідувачів інтернету та генератором трафіку — блокування їм не перешкода 5 февраля 2026
Боти на основі штучного інтелекту вже забезпечують значну частку веб-трафіку, повідомляє Wired, посилаючись на інформацію від компанії Akamai. У звіті йдеться про те, як блокування даних від ботів на сайтах та витончені дії цих ботів сьогодні набувають масштабів гонки озброєнь.