13 сентября 2016
Актриса Наталья Орейро удивила поклонников откровенным образом. 39-летняя артистка появилась на премьере фильма "Джильда. Я не жалею об этой любви", где исполнила главную роль, в смелом наряде.
Звезда сериала "Дикий ангел" блистала на премьере в прозрачном платье серо-голубого оттенка от Dolce&Gabbana.
Наталья продемонстрировала формы, которые едва скрывала тонкая ткань.

Фото: Instagram
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Після звільнення з "Дизель Шоу" та розлучення Яна Глущенко заговорила про майбутні зміни у зовнішності 9 июля 2026
Після звільнення з "Дизель Шоу" та розлучення: Яна Глущенко заговорила про майбутні зміни у зовнішності Актриса думає про пластичну операцію
Ердоган вручав дивні прощальні подарунки на саміті НАТО 9 июля 2026
Турецький лідер подарував європейським високопосадовцям гравійовані пістолети з бойовими набоями, які порушують обмеження щодо вартості подарунків.
Корисний напій виявився небезпечним: чого потрібно уникати при артриті 9 июля 2026
Артрит – це збірне позначення хвороб, що викликають проблеми з суглобами. Одним з методів лікування…