21 июля 2023
Литва скасувала дозвіл на проживання в країні для 135 громадян Росії, що підтримують війну РФ проти України. Про це повідомляє Euronews.
Литовський департамент міграції цікавився в росіян поглядами на те, кому належить Крим і чи підтримують вони російське вторгнення в Україну. Таким чином, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, департамент позбавив права на постійне проживання 135 росіян.
Зазначимо, що права на проживання в країні литовська влада може позбавити з кількох причин: іноземець скоює "дуже серйозний злочин", "становить загрозу державній безпеці" або суспільству.
Як відомо, допомога Україні від Литви сягнула одного мільярда євро.
Крім того, президент Литви Гітанас Науседа повідомив, що Україна отримає від Литви дві пускові системи зенітно-ракетного комплексу NASAMS.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Оскароносного режисера фільму "Ніхто проти Путіна" оголосили іноагентом 28 марта 2026
Після того, як картина отримала Оскара, її заборонили в Росії - суд визнав, що вона "виражає негативне ставлення до державної влади та президента".
На війні під час евакуації поранених загинув відомий комік Артур Петров 28 марта 2026
"Памʼятайте його смішним". На війні під час евакуації поранених загинув відомий комік Артур Петров Гуморист доєднався до війська у квітні 2025 року
Успішні контратаки ЗСУ зривають плани Росії - ISW 28 марта 2026
Українські війська з кінця січня 2026 року повернули собі більше території, ніж російські війська захопили у лютому 2026 року.