Литва відремонтує 12 німецьких гаубиць для ЗСУ

31 октября 2022

Литва планує відремонтувати для Збройних сил України щонайменше 12 німецьких самохідних артилерійських установок PzH2000. Про це напередодні повідомив у Twitter міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас.

За його даними, зараз дві гаубиці PzH2000 після ремонту вже прямують до України, ще дві – везуть до Литви на ремонт

"Очікується, що в Литві буде відремонтовано щонайменше 12 з них", - заявив Анушаускас.

Нагадаємо, 14 жовтня вперше стало відомо, що Литва ремонтує німецькі САУ PzH2000, які були передані українській армії.

Як відомо, Литва системно підтримує ЗСУ на мільйони євро. Українські військові отримали десятки бронетранспортерів М113, гаубиці калібру 105 мм, міномети, іншу зброю, дрони, тисячі комплектів зимової форми та боєприпаси.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Високий холестерин: симптом на ногах вкаже на небезпечний стан 27 июля 2026

Високий рівень холестерину часто стає основною причиною проблем з серцем і судинами. Хоча на початку…

Стубб назвав Україну "сильнішою, ніж будь-коли" 27 июля 2026

Стубб провів "гарну розмову" з главою Української держави щодо російсько-української війни та подальших кроків сторін.

Wildberries приховав пошук товарів "для СВО" 27 июля 2026

Після атак українських дронів на склади маркетплейсу користувачі більше не знаходять товари за запитом, який раніше показував бронежилети та комплектуючі для дронів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

авг 0.4
авг

Отзывов: 1

Гадалка  
Гадалка

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше