27 июля 2025
Литва обіцяє виділити 30 мільйонів євро, оскільки деякі європейські країни планують закупити для України американські далекобійні системи ППО Patriot. Про це заявила міністр оборони Литви Довіле Шакалієне в п’ятницю після зустрічі міністрів оборони країн Балтії з міністром оборони США Пітом Гегсетом, повідомляє LRT.
"Литва висловила свою позицію, що вона сприятиме закупівлі зброї, виробленої Сполученими Штатами для України, і зокрема закупівлі систем Patriot", - сказала Шакалієне .
Литва планує внести до 30 мільйонів євро на цю закупівлю і таким чином надіслати стратегічний сигнал про те, що ми справді позитивно сприймаємо це рішення президента Трампа", - заявила Шакалієне.
Як ми вже писали, Литва надасть Україні 21 млн євро, які будуть спрямовані на відновлення інфраструктури, покращення навчальних результатів та модернізацію освітніх послуг для дітей та молоді.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
26-річна співачка відповіла на закиди щодо свого роману з ексчоловіком Ніколь Кідман 20 января 2026
Кіт Урбан і Ніколь Кідман були одружені 19 років
У Києві сварка між друзями ледь не закінчилась жорстоким убивством: постраждалого госпіталізували 20 января 2026
У Києві сварка між друзями ледь не закінчилась жорстоким убивством: постраждалого госпіталізували. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років
"Жопки" у дитинстві, дизайн інтер'єрів та меми про 40 тисяч: цікаве з біографії 65-річної Юлії Тимошенко 20 января 2026
65-річна Юлія Тимошенко - одна з найвідоміших представниць української політики. І з кількістю змін її зачісок може позмагатися лише кількість скандалів навколо її імені.