12 января 2026
11-го січня у Беверлі-Хіллз пройшла урочиста церемонія нагородження "Золотий глобус" 2026, яка щороку відзначає найкращих представників кіно і телебачення.
На парадному хіднику традиційно зібралося чимало знаменитостей, які представили свої ефектні вбрання. Серед гостей заходу відзначилися Дженніфер Лопес, Селена Гомес, Дженніфер Лоуренс, Емма Стоун та багато інших.

Дженніфер Лопес для події обрала напівпрозору сукню з вензелями від Jean Louis Scherrer

Зірка часто робить акцент на своїй фігурі

Емма Стоун похвалилася тоненькою талією у блискучому максі й топі трендового масляного кольору

Селена Гомес прибула на захід в силуетній сукні Chanel з пухнастим елементом

Батл прозорих суконь продовжується - Дженніфер Лоуренс вигуляла ефектний лук з квітами

До речі, у березні вона вдруге стала мамою

Дженна Ортега блиснула фігурою в готичному вбранні Dilara Fındıkoğlu з бахромою та звабними вирізами

Ефектна Майлі Сайрус знову засвітила обручку після новини про свої заручини

Акторка Вунмі Мосаку ефектно оголосила про свою вагітність на хіднику

Памела Андерсон традиційно для себе сяяла перед камерами бе макіяжу

Зої Кравіц у ніжному пастельному максі з мереживними деталями

Дженніфер Гарнер обрала летючу чорну сукню з блискітками

Ана де Армас, яка не так давно розійшлася з Томом Крузом, блищала на "Золотому глобусі" в сукні Louis Vuitton
Нещодавно журнал Variety зібрав топових голлівудських акторок на ефектному заході, де також була представлено чимало стильних суконь. А ось самі цікаві аутфіти зірки готували на бал Інституту костюма.
До речі, прочитати про минулорічний "Золотий глобус" можна в матеріалі ТаблоID.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Російську Сизрань атакували безпілотники - пабліки 22 апреля 2026
Близько третьої години ночі було чутно більше десяти потужних вибухів, над містом видно яскраві спалахи.
Колишня домогосподарка Кайлі Дженнер подала на неї позов через булінг та образи на робочому місці 22 апреля 2026
Колишня домогосподарка Кайлі Дженнер звинувачує її персонал у постійних цькуваннях на робочому місці, булінг та образи через її релігію та расу. Читайте деталі позову у нашому матеріалі
Міністр оборони Іспанії приїхала в Київ 22 апреля 2026
Маргарита Роблес проведе низку офіційних зустрічей з представниками влади України і отримає орден княгині Ольги ІІІ ступеня.