Лукашенко побував на квартирі у Путіна - Кремль

10 апреля 2023

Формальний лідер Білорусі Олександр Лукашенко відвідав кремлівську квартиру президента країни-агресора Росії Володимира Путіна у Кремлі під час візиту до Москви цього тижня. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков в ефірі російських телеканалів у неділю, 9 квітня.

Зокрема, Пєсков ствердно відповів на запитання, чи запрошував Путін Лукашенка у квартиру у Кремлі.

"І цього разу, наскільки мені відомо, запрошував", – додав він, після чого додав: "Не знаю лише, можна про це говорити чи ні, але вже сказав".

Також Пєсков пояснив, що президент РФ почав користуватися квартирою в Кремлі "дуже часто" від початку "СВО" (так у Росії називають агресивну війну проти України – ред.).

Відомо, що 5 квітня Путін та Лукашенко провели переговори у Кремлі тет-а-тет – вони тривали до пізньої ночі. А 6 квітня у Москві відбулося засідання вищої держради так званої "Союзної держави".

Нагадаємо, попереднього разу Путін і Лукашенко зустрічалися 17 лютого в підмосковній резиденції Ново-Огарьово. Тоді Лукашенко заявив, що не міг не погодитись приїхати до Путіна, чим викликав їдкі коментарі у соцмережах.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дантес після схуднення на 10 кіло похизувався оголеним торсом. Фото 26 августа 2025

Співак Володимир Дантес, котрий нещодавно розповів, як йому вдалося скинути цілих 10 кілограмів, наочно продемонстрував вражаючий результат своїх старань.

Виявлено агентку ФСБ, яка готувала обстріли та теракти в Києві 26 августа 2025

Виявлено агентку ФСБ, яка готувала обстріли та теракти в Києві

"Повернення в 90-ті": Кравець здивувала неочікуваною зачіскою. Фото 26 августа 2025

Актриса Олена Кравець показалася у незвичному іміджі - для зйомок вона приміряла нову зачіску у ретро стилі. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше