20 января 2023
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив на зустрічі з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, що Україна його "приємно вражає", оскільки не йде на провокації проти Білорусі. Відео уривка переговорів опублікував Telegram-канал Пул первого.
"Сьогодні безпека для нас не тільки ще важливіша. Ви знаєте, задуми наших західних сусідів, не лише України. Вони намагаються й Україну використати проти Білорусі. Але що мене вражає та приємно дивує - Україна поки що тримається, вона на провокації проти Білорусі не йде, хоча її активно підштовхують наші західні сусіди, теж знаєте хто", - зазначив політик.
Лукашенко також наголосив, що "РФ ніколи не була проти миру", і він нагадує про це при будь-яких контактах із Заходом.
Нагадаємо, на зустрічі з главою білоруського режиму Лавров заявив, що Москва та Мінськ мають єдину позицію щодо цілей так званої "спеціальної військової операції" в Україні.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
28-річний син журналіста і телеведучого Грубича втратив руку на війні 25 июля 2025
56-річний Грубич з сином-захисником Ярославом
Покинув кінокарʼєру та розповнів: як змінився веселун Джої з "Друзів", якому вже виповнилося 58 років 25 июля 2025
Покинув кінокарʼєру та розповнів: як змінився веселун Джої з "Друзів", якому вже виповнилося 58 років. Фото Востаннє Метта Леблана бачили на екранах ще у 2021 році
Дружина Безоса в Сен-Тропе вигуляла прозоре леопардове максі. Фото 25 июля 2025
Друга дружина засновника Amazon Джеффа Безоса, Лорен Санчес Безос, яка обожнює зухвалі вбрання, вигуляла одне таке на вечерю з коханим у Сен-Тропе.