10 мая 2025
Репер і продюсер Потап (справжнє ім'я - Олексій Потапенко) розказав, чому дав інтерв'ю Юрію Дудю та як на це відреагували українці.
В інтерв'ю латвійському каналу LSM+ він також розказав, чому хотів виступити на Євробаченні від Молдови і не претендував стати представником від України.
Потап проаналізував скандальне інтерв'ю, яке дав росіянину Юрію Дудю у лютому цьогоріч.
"Вважаю, що це найкраще інтерв'ю у моєму житті. Задача артиста - дивувати, бути побаченим і цікавим. Погано, коли артист непомічений і про нього не кажуть. А добре чи погано зараз не має значення. Зараз вже важливо, наскільки ти впливаєш на аудиторію. В цьому сенсі - я хороший", - пояснив репер.
"Точно доводиться поважати думку людей, які перебувають кожного дня під ракетними обстрілами. Треба бути обережним, тоиму що я з України. Тут я дуже люблю і поважаю українців, пишаюсь нацією, консолідацією суспільства. Тому в цих питаннях я буду дуже делікатним", - зазначив він.
За словами Потапа, нині він займається творчістю за кордоном, однак його благодійна діяльність досі зосереджена в Україні.
Олексій також пояснив, чому виявив ініціативу представляти на пісенному конкурсі саме Молдову.
"Я чомусь подумав, блін, як прикольно було б виступити від Молдови на Євробаченні. У Латвії мене, звісно, не пропустять... В Україні треба давати шлях молодим. В Україні дуже круто розвивається українська музика, там не хочеться заважати. Там треба зробити структуровані речі.
Репер відповів, чому колись існуючий гурт "Потап і Настя" ніколи не були представниками від України.
"Треба було давати великий хабар. Це жарт... Невеликий. Нам пропонували виступати від Росії, від чого ми відмовлялися. Зараз по приколу виступити від Молдови. Країна відмовилася від участі через відсутність фінансів" - пояснив Потапенко.
Як відомо, Потап з тих, чия біографія сповнена зашкварів. Нещодавно ТаблоID вирішив пригадати найгучніші з них.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Прийомна дочка Емінема зробить його двічі дідусем. Фото 15 октября 2025
52-річний американський репер Емінем (Маршал Брюс Метерс ІІІ) скоро потримає на руках другого онука або онучку. Його прийомна дочка, 32-річна Алайна Марі Скотт вагітна першою дитиною.
Послеоперационный бандаж: зачем он нужен и как выбрать подходящую модель 15 октября 2025
Реабилитация после хирургического вмешательства - это ответственный период, когда организму требуется особая поддержка. Врачи часто рекомендуют использовать послеоперационный бандаж
Фахівці радять як працювати за ноутбуком, щоб не страждала спина 15 октября 2025
Робота за ноутбуком у багатьох випадках сприймається як «зручна» — адже пристрій легкий, мобільний і дозволяє працювати де завгодно. Однак за цією зовнішньою мобільністю приховується серйозна навантаження на хребет, шийний відділ, плечі та руки.