Стало відомо, який вигляд мав Ріші Сунак у дитинстві та чому тема расизму була для нього дуже болючою

12 февраля 2024

Прем'єр-міністр Великобританії Ріші Сунак народився у родині індоарійців, через що у дитинстві він потерпав від расизму навіть від своєї матері-фармацевтки Уши Сунак. Жінка змушувала сина брати додаткові уроки драматичного мистецтва, щоб прибрати його акцент. У дитячі та підліткові роки незнайомі люди також недобре висловлювалися щодо Сунака через вимову та неанглійську стандартну зовнішність.

Про свій дитячий біль прем'єр-міністр Великобританії розповів в спецпроєкті "Rishi Sunak: Up Close" для телеканалу ITV. Його мати мріяла, щоб Ріші Сунак мав належну освіту та був "таким як усі", тому й змушувала його більше працювати хоча б над акцентом, передає Daily Mail.

"Очевидно, що я відчував расизм в дитинстві. Я був зі своїм молодшим братом і сестрою в місті в ресторані швидкого харчування, а люди говорили якійсь жахливі речі. Справа расизму полягає в тому, що він зачіпає так, як мало що інше, правда?" – поділився Сунак.

За його словами, батьки намагалися створити умови, щоб їхні діти не зазнавали жорстокого поводження. Тому тато-лікар, Яшвір Сунак, працював навіть понаднормово, щоб його троє бешкетників могли здобути освіту в престижному Вінчестерському коледжі.

"Я чудово усвідомлював це [престижність коледжу. – Ред.], і це було для мене величезним привілеєм. Це було важко, вони, відверто кажучи, брали додаткову роботу та позики, щоб їхні діти могли здобути чудову освіту. Це те, у що вірять індійські родини", – розповів прем'єр-міністр Великобританії.

Як ми вже зазначали, мати Ріші Сунак мріяла, щоб її син не потерпав від дискримінації, тому змушувала краще працювати над своєю вимовою.

"Одна з речей, якою моя мама була одержима, це те, щоб ми не говорили з акцентом і говорили правильно. Тож вона дуже хотіла, щоб ми брали додаткові уроки драматичного мистецтва і все інше в цьому дусі", – сказав Сунак.

Прем'єр-міністр зазначив, що в дорослому віці можливі напади та дискримінацію з боку інших він вважає проблемою кривдників, а не своєю.

"І я вважаю, що більшість людей у ​​нашій країні неупереджені… І знаєте, якщо хтось хоче атакувати чи створити політичний напад, я справді думаю, що це більше говорить про них та їхні амбіції щодо нашої країни або їх відсутність, коли це стосується мене та того, звідки я родом", – дійшов такого висновку Рікі Сунак.

Раніше OBOZ.UA писав про те, як виглядають вже дорослі діти голівудських зірок Демі Мур та Брюса Віліса.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Як правильно обрати футбольні «сороконіжки»? 10 апреля 2024

Футбол – інтернаціональний вид спорту, який об'єднує практично всіх, оскільки важко знайти тих, хто хоча б не знав, у чому полягає сенс гри і як у неї грають

Где используются стропы грузоподъемные цепные? 5 апреля 2024

Стропы грузоподъемные цепные широко используются в различных отраслях промышленности и строительства благодаря своей прочности, надежности и универсальности

Світлодіодні світильники – найкраще автономне освітлення 5 апреля 2024

Які існують види акумуляторних світильників? Поділ на види залежить від типу ламп, оскільки акумулятори у всіх варіантах світильників практично нічим принципово не відрізняються

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше