24 апреля 2014
Журнал People признал 31-летнюю кенийскую актрису и режиссера Люпиту Нионго самой красивой женщиной 2014 года.
Люпита обладательница многочисленных наград, в том числе премии "Оскар" за роль рабыни Пэтси в исторической драме "12 лет рабства".
Комментируя свое "назначение" главной красавицей года, Нионго назвала решение журнала приятным и щедрым комплиментом. Также она рассказала, что ее мать Дороти всегда говорила ей, что она красива, и в конце концов она сама в это поверила.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
profinews.com.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Питання України: переговори в Лондоні провалились 20 сентября 2025
Раніше єдиний фронт Стармера та Трампа розколовся щодо війни між Росією та Україною, вважають західні ЗМІ.
Червоний латекс та кайданки: Луценко в спокусливих луках поміркувала про особисті фантазії 20 сентября 2025
Зіркова тренерка Аніта Луценко взяла участь у спокусливій фотосесії та розповіла, що її суворий робочий образ часто хибно вважають її справжнім характером. А також вона поміркувала про особисті фантазії.
Суд на Балі засудив українця до довічного ув'язнення 20 сентября 2025
На віллі українця знайшли велику лабораторію з вирощування марихуани та виробництва екстазі.