24 января 2025

Принцесу Вельську Кейт Міддлтон днями помітили у лондонському районі Ноттінг-Гілл. Її Високість завітала до магазину окулярів Finlay, звідки вийшла з чималим пакунком.
43-річна Кетрін була вбрана в елегантний зимовий кежуал: темно-синеє пальто від Max&Co за 690 доларік, брюки Sézane за 160 доларів, повідомляє Page Six.
При собі Міддлтон мала торбинку Smythson, яка коштує 1195 доларів, а шию втеплила шаликом Aquascutum за 166. Цікаво, що цьому аксесуарові вже близько 14 років, уперше Кетрін з'являлася в ньому в офіційній поїздці після свого весілля з принцом Вільямом.
Нагадаємо, це далеко не єдина річ у гардеробі майбутньої королеви, якій уже чимало літ.
Як відомо, така економність у королівській родині Великої Британії дуже вітається. Її Величність Камілла, наприклад, понад 80 разів вигулювала на різні заходи одні й ті ж туфлі, принцеса Анна нещодавно з'явилася на благодійному івенті в сукні, якій уже понад 30 років, а діти Вільяма і Кейт доношують речі не лише один за одним, а й одяг, який лишився ще з батькового дитинства.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Важливість контролю витрати пального для бізнесу і не тільки 29 июля 2026
Пальне є однією з найбільших статей витрат для підприємств, діяльність яких пов'язана з використанням транспорту. Тому контроль палива перестав бути лише способом обліку – сьогодні це ефективний інструмент оптимізації витрат
Погрози Україні: чи полетить балістика з Ірану 28 июля 2026
Міністерство закордонних справ Ірану погрожує Україні через атаку на їхнє судно в Каспійському морі.
Samsung готує справжню лавину новинок 28 июля 2026
Samsung готує справжню лавину новинок