2 июня 2023

Український популярний співак Олександр Пономарьов зізнався, що мав можливість ще у 1995 році переїхати до Росії й будувати кар'єру там. Однак він вирішив залишатися на Батьківщині, знаючи, що матиме гонорари у РФ набагато більші, ніж в Україні. Виконавець пишається своїм вчинком.
Про це Пономарьов повідомив в інтерв'ю з Дмитром Гордоном. За його словами, раніше існувала теорія, що якщо артист не поїде до Російської Федерації й не повернеться через неї до України, то його в нашій країні не приймуть. Вокаліст у розмові наголосив, велика кількість селебріті країни-терориста – вихідці з України, на яких зараз і тримається російський шоубізнес. Проте вже тоді у Росії було надто багато артистів і величезна конкуренція.
"Чомусь існувала така теорія, що якщо ти не поїдеш до Росії, а через Росію не повернешся потім до України, тебе тут не визнають. Незрозуміло чому. Я, російськомовний чувак, прийняв для себе рішення, що я буду україномовним співаком. Це промисел божий. Бо інакше як пояснити, що я міг співати на більшій території, заробляти більше грошей. Так боженьці потрібно було", – поділився Олександр Пономарьов.

Також зірка розповів, що ще у 2010 році йому наснився дуже реалістичний сон про війну в Україні. На емоціях він написав композицію "Заспіваймо пісню за Україну", виконав її один раз і більше не повертався до неї. Але у 2014 році побачив безліч відео на YouTube з треком. У віщому сні Київ залишився цілим і непокірним.
"Настільки емоційним і реальним цей сон був, що я замовив тисячу банок тушонки. Розповів про це всім своїм друзям, а вони з мене сміялися. Казали: "Які росіяни, це наші брати". Мені снилося, що нас бомблять якимись бомбами з парашутами", – розповів знаменитість.

Нещодавно OBOZREVATEL поінформував, що кліпмейкер Алан Бадоєв звернувся до Ані Лорак, яку довгий час відчайдушно захищав. Він сказав, що помилився у співачці та назвав її безсердечною. Зірка не розуміє, чому зрадниця не захотіла розкаятися перед своєю рідною країною.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЄБРР надасть Києву кредит на модернізацію метрополітену – Кличко 28 июня 2026
ЄБРР надасть Києву кредит на модернізацію метрополітену, – Кличко Йдеться про суму до 150 млн євро
Венс заявив Ірану, що на насильство буде відповідь насильством 28 июня 2026
Тегеран підписав угоду про припинення вогню, але на насильство буде відповідь насильством, наголосив віцепрезидент США.
На які хвороби указує неприємний запах від пахв 28 июня 2026
Пітливість – це нормальне явище, особливо в жаркий літній період, коли організму необхідно охолоджувати себе.…