22 июня 2023
Міністр оборони Британії Бен Уоллес не стане новим генсеком НАТО. Про те, що це не входить у його плани у середу, 21 червня заявив він сам, пише The Economist.
"Цього не станеться", - сказав Бен Воллес відповідаючи на питання журналістів щодо своїх професійних планів.
Як пише видання, проти кандидатури Воллеса виступили Сполучені Штати.
"Можливо, Білий Дім віддавав перевагу прем’єр-міністру Нідерландів Марку Рютте, однак він вже двічі відмовлявся від посади генерального секретаря Альянсу. Також, серед нещодавніх фаворитів ЗМІ називали очільницю уряду Данії Метте Фредеріксен", - пише The Economist.
Як зазначають автори статті, майбутній голова Альянсу повинен буде догодити і Макрону, і Байдену.
"Хто б не отримав цю роботу, йому доведеться мати справу з багатьма невирішеними питаннями в НАТО", - додав Воллес.
За його словами, у багатьох країн немає бажання досягти показника витрат у 2% від ВВП на оборону.
Члени НАТО мають намір запропонувати Україні оновлений формат відносин, щоб показати підтримку її заявки на членство, але про конкретні кроки для вступу України в альянс найближчим часом не йдеться.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В РФ оголосили вирок черговому екс-заступнику Шойгу 11 апреля 2026
Павла Попова визнали винним в одержанні хабарів, шахрайстві, службовому підробленні і перевищенні посадових повноважень.
Дрони атакували нафтоперекачувальну станцію в РФ - соцмережі 10 апреля 2026
У ніч проти 10 квітня безпілотники атакували Волгоградську область РФ. Під удар потрапив нафтовий обʼєкт.
Alibaba випустила HappyHorse — відкритий ШІ-генератор відео, який обійшов усіх конкурентів 10 апреля 2026
На платформі Artificial Analysis опублікували призначену для генерації відео модель штучного інтелекту HappyHorse-1.0, яка з значним відривом обійшла лідера у особі Seedance 2.0 від ByteDance.