Мін'юст США оскаржить рішення закрити справу проти Трампа

17 июля 2024

Міністерство юстиції США оскаржить рішення Окружного суду штату Флорида про закриття справи проти колишнього президента Дональда Трампа щодо зберігання секретних документів у його резиденції. Про це повідомляє Reuters.
 
Суддя Ейлін Кеннон постановила, що спеціального прокурора Джека Сміта, який оголошував обвинувачення Трампу, незаконно призначили на його посаду, а тому він не мав повноважень ухвалювати обвинувачення.
 
Своєю чергою прессекретар Сміта заявив, що рішення судді Кеннон "відхиляється від єдиного висновку всіх попередніх судів", які розглядали це питання. Суди послідовно визнавали, що генпрокурор має право призначати спеціальних радників для проведення певних розслідувань.
 

Міністерство юстиції США заявило, що готуватиме апеляцію щодо цього рішення.

Нагадаємо, 15 липня суддя прийняла рішення закрити федеральну справу проти Трампа про неналежне зберігання секретних документів – одне з чотирьох кримінальних проваджень проти колишнього президента.
 
Як відомо, у серпні 2023 року Трампу оголосили чотири звинувачення у справі про штурм Капітолія, зокрема змову з метою введення в оману та перешкоджання офіційному розслідуванню.
 
30 травня 2024 року журі присяжних визнало Трампа винним за всіма 34 пунктами звинувачень у кримінальній справі, що пов'язана з приховуванням інформації про позашлюбні зв'язки. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

BYD показала електромобіль, який заряджається за 12 хвилин 14 марта 2026

Китайський автоконцерн BYD минулого року обігнав Tesla і став найбільшим у світі виробником електромобілів, а тепер має намір конкурувати з Porsche та BMW на європейському ринку автомобілів класу люкс. Під брендом Denza компанія представила преміальний електромобіль Z9GT, який можна зарядити до 70 % всього за п’ять хвилин і майже повністю за 12 хвилин, навіть при температурі до -30 °C.

Таїланд планує купувати російську нафту 14 марта 2026

У зв’язку з дозволом США на купівлю нафти з РФ влада Таїланду готується розпочати переговори про придбання російської нафти

Швеція затримала "тіньовий" танкер РФ 14 марта 2026

За інформацією шведської берегової охорони, Sea Owl прямував до російського порту Приморськ із Сантоса (Бразилія).

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чиньба Олег 5.0
Чиньба Олег

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше