Мінкульт серйозно стурбований роботою Telegram в Україні

16 мая 2023

Мінкульт серйозно стурбований роботою Telegram в Україні

Робота Telegram в Україні викликає безліч серйозних питань. Зокрема, через відсутність комунікації з його представниками. Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, передає НВ.  

За словами Ткаченка, зараз потрібна дискусія про відносини суспільства з месенджером. Особливо, з анонімними каналами. Найближчим часом збереться експертна група з різних фахівців. До розмови залучать і представників Telegram-каналів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що періодично на адресу Telegram стали з'являтися звинувачення у зв'язках зі спецслужбами країни-терориста. Провідні українські айті-експерти прокоментували ситуацію.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Автобус Кишинів – Київ: надійне міжнародне сполучення для комфортної поїздки 16 апреля 2025

Зручна подорож до столиці України. Автобусний маршрут Кишинів – Київ — один із найактуальніших напрямків для пасажирів, які їдуть з Молдови до України

З антен для "шахедів" майже зникли американські компоненти - ЗМІ 8 апреля 2025

Нові CRP-антени для дрона Гєрань-2 мають тільки два чіпи американського виробництва, зазначають розвідники.

Франція визнала допомогу Україні своїм пріоритетом 8 апреля 2025

Країна переорієнтовує свої стратегічні орієнтири на розвиток міжнародного партнерства, яке відповідає її цінностям, та допомогу тим, хто найбільше її потребує.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

UrbanFlowers 5.0
UrbanFlowers

Отзывов: 1

Ольга Демченко 0.1
Ольга Демченко

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше