Міноборони Фінляндії заблокувало спроби росіян купити нерухомість

20 октября 2023

Міністерство оборони Фінляндії заблокувало три заплановані операції з нерухомістю за участю російських покупців. Про це 19 жовтня повідомляє пресслужба відомства.
 
Рішення аргументували тим, що придбання нерухомого майна громадянами Росії перешкоджає організації національної оборони або захисту територіальної цілісності Фінляндії.
 
Йдеться про два об’єкти нерухомості в муніципалітеті Руоколахті та один у місті Кітее на півдні Фінляндії поблизу російського кордону.
 
"Щодо операцій з нерухомістю в Руоколахті, одна була здійснена приватними особами, а друга - компанією, тоді як угоду в Кітее укладено приватною особою. І приватні особи, і фактичні бенефіціари компанії є громадянами Росії", - йдеться у заяві.
 

Фінляндія хоче повністю заборонити угоди з нерухомістю для росіян. Протягом зими буде розглянуто питання про повну заборону цих угод або істотні додаткові обмеження.
 
Також уряд Фінляндії хоче полегшити конфіскацію квартир, що належать росіянам. Як зазначила глава Міністерства юстиції Фінляндії Ліна Мері значна частина нерухомості стоїть порожньою, а з її власниками неможливо зв'язатися.

Нагадаємо, у вересні Фінляндія завершила будівництво пробної ділянки загородження на кордоні з Росією та офіційно ввела його в експлуатацію.

Крім того, країна планує ускладнити умови набуття громадянства. На сьогодні найбільше громадянство Фінляндії отримують вихідці з Росії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Селена Гомес показала, як відсвяткувала своє 34-річчя 24 июля 2026

Селена Гомес показала, як відсвяткувала своє 34-річчя

Мер Кишинева попросив Зеленського про допомогу: у Молдові скандал 24 июля 2026

Мер Кишинева Іон Чебан попросив президента України Володимира Зеленського особисто долучитися до вирішення проблеми з водопостачанням у Молдові.

В додатку Apple Store з'явиться ШІ-помічник для покупок 24 июля 2026

Компанія Apple оновила політику конфіденційності свого додатку Apple Store, додавши пункти, що стосуються ще не випущеного ІІ-помічника з покупок. Зокрема, до політики конфіденційності додано розділ «Віртуальний помічник з покупок».

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Вікторія 5.0
Вікторія

Отзывов: 1

Spravk.xyz 5.0
Spravk.xyz

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше