Міноборони Грузії могло передати РФ дані про добровольців в Україні – ЗМІ

11 августа 2022

Міноборони Грузії могло передати РФ дані про грузинських добровольців в Україні. Про це повідомив грузинський опозиційний телеканал Мтаварі, пише Європейська правда.
 
Зазначається, що особові справи грузинських військових потрапили до рук так званої "народної прокуратури ЛНР", яка публікувала їхні фото нібито з колишньої тренувальної бази українських військових під Лисичанськом.
 
Йдеться, зокрема, про грузинського офіцера Міхеіла Камхадзе, який з 2017 року служить у лавах Збройних сил України. Окупанти опублікували документи з повною інформацією про нього і членів його сім'ї, включаючи їхні адреси і місця роботи.
 

Камхадзе стверджує, що ніколи не був у Лисичанську, а папку з його особовою справою міг продати хтось із архівного департаменту міністерства оборони Грузії російським спецслужбам.
 
Ще одним грузином, чию особову справу мають окупанти, є Надим Хмаладзе. Він стверджує, що його дані разом з даними про його сім'ю опублікували на одному із проросійських Telegram-каналів ще у березні, але він не знає, звідки.
 
Після виходу сюжету грузинська опозиція розкритикувала владу і звинуватила її в "зраді й колабораціонізмі", а також заявила про російський вплив у міністерстві оборони Грузії.
 

Міністерство оборони Грузії спростувало дані грузинського телеканалу Мтаварі, який у своєму розслідуванні заявив, що відомство могло передати Росії дані про грузинів, які воюють в Україні.
 
Сюжет телеканалу відомство називає "абсурдною та цілеспрямовано поширеною дезінформацією", яка "має на меті ввести громадськість в оману, дискредитувати урядові структури і втілити вузькопартійні інтереси".
 

Міноборони Грузії стверджує, що особова справа колишнього грузинського військовослужбовця Міхеїла Камхадзе, який фігурує у сюжеті Мтаварі, була передана у відповідний районний комісаріат.
 
"Так особові справи офіцерів резерву не можуть потрапити за межі відомства. Відповідні служби встановлять, чи є показані в ЗМІ документи справді особовою справою та де саме в Україні їх знайшли", – сказано в повідомленні.
 
У міноборони Грузії зазначили, що телеканал не дочекався відповіді на запит, який направив до міністерства, і вирішив поширити дезінформацію.
 
Нагадаємо, на війні в Україні загинули 11 добровольців із Грузії.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Як обрати ювелірні прикраси до заручин та весілля? 18 апреля 2025

Каблучка на заручини для нареченої та обручки для молодят – це два різні, але тісно пов'язані символи кохання й зобов’язання. Ювелірна компанія Zbird Jewellery пропонує широкий вибір цих неймовірно привабливих прикрас

Франція визнала допомогу Україні своїм пріоритетом 8 апреля 2025

Країна переорієнтовує свої стратегічні орієнтири на розвиток міжнародного партнерства, яке відповідає її цінностям, та допомогу тим, хто найбільше її потребує.

У Вашингтоні відбувся мітинг на підтримку України 8 апреля 2025

Представники усіх 50 штатів зібралися біля меморіалу Лінкольна, щоб донести свою позицію владі США.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Лео - Бус 3.0
Лео - Бус

Отзывов: 1

Вікторія  Рижук  
Вікторія Рижук

Отзывов: 1

Володимир 0.1
Володимир

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше