"Міс" Усанова в ошатній червоній сукні показалася на Віденському балу. Фото

11 февраля 2024

Володарка титулу "Міс Україна Всесвіт" - 2023 Ангеліна Усанова показала у своєму Instagram, який образ вигуляла на свій перший Віденський бал.

Дівчина обрала для такої події ошатну сукню червоного кольору у підлогу з пишними рукавами, вирізом у зоні декольте та розрізом до стегна. Шлейф плаття був у квіткових візерунках.

Фото Instagram Ангеліни Усанової

"Night to remember (пам'ятна ніч, - ред.)" - написала Усанова

"Стільки краси навколо, чарівна музика та неймовірні люди в стінах шедевра архітектури — Віденській державній опері", - написала Ангеліна.

Вона додала, що її переповнювали емоції від цього заходу.

Віденський бал - традиційний захід, який відбувається у столиці Австрії
Фото Instagram Ангеліни Усанової

"Традиційний найвеличніший захід року — Оперний бал, зі своїм магічним шармом та атмосферою. Емоції переповнюють!" - зазначила Усанова.

Нагадаємо, нещодавно Ангеліна Усанова здивувала підписників кардинально новим образом. Ефектна брюнетка приміряла на себе перуку білявки.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Полякова у спокусливих луках вдала з себе сніжинку в новорічному кліпі 20 декабря 2025

46-річна співачка Оля Полякова потішила шанувальників новорічною музичною новинкою, яка отримала назву "Жінка Сніжинка".

Під Стамбулом упав російський безпілотник - ЗМІ 20 декабря 2025

Турецькі правоохоронці встановлюють, яким чином дрон опинився в цьому районі та що стало причиною його падіння.

Німеччина готує нову крилату ракету Taurus Neo: вона краща за поточний варіант 20 декабря 2025

Німеччина готує нову крилату ракету Taurus Neo: вона краща за поточний варіант

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше