Ксенія Мішина тішить підписників фотографіями з Таїланду

15 января 2024

Акторка Ксенія Мішина відпочиває зі своїм сином у Таїланді, тож тішить підписників фотографіями з екзотичної країни.

Цього разу Ксенія показала, як катається на катері та розповіла, чи відмовилася вона від солодкого.

На відео Мішина в рожевому бікіні на камеру покрутилася на катері.

Фото Instagram Ксенії Мішиної

"Я не відмовлялася (від солодкого, - ред), я його фільтрувала. Тепер у моєму раціоні фрукти, сухофрукти, сублімовані фрукти та рідко хелсі снеки, які також складаються переважно із сухофруктів. Прийом солодкого у мене відбувається в першій половині дня у потрібній кількості для того, щоб організм з користю і повністю використав отримане паливо", - написала Ксенія.

Вона зазначила, що їй навіть не потрібні "чіт міли" (прийом їжі, коли ви можете дозволити собі з'їсти те, чого не дозволяєте зазвичай, - ред).

Вочевидь в акторки чимала сила волі, аби повністю відмовитися від тортиків:)

Скріншот з Instagram Ксенії Мішиної

"Я вже давно не відчуваю в них потреби, моя харчова поведінка доведена до ідеалу, робота мого метаболізму налагоджена максимально, мої смакові рецептори виховані коректно", - додала акторка.

Зірка також поділилася висновком, що самовихованням потрібно займатися все життя, поступово налагоджуючи кожен процес в організмі, який викликає питання, тригери, емоційні гойдалки.

Нагадаємо, Ксенія Мішина одна виховує 11-річного сина Платона.

Як відомо, за своє тіло Мішина взялася серйозно. Вона правильно харчується та регулярно відвідує спортзал.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Стало відомо, як живе колишня дівчина Тараса Цимбалюка та зірка "Холостяка" Вікторія Варлей 10 июня 2026

Обкладинка Playboy після пологів і шлюб із "Богом посланим" чоловіком: як живе колишня дівчина Тараса Цимбалюка та зірка "Холостяка" Вікторія Варлей Уже п'ятий рік акторка мешкає у США

До нового пакету санкцій ЄС потрапили патріарх Кирил та президент ФІДЕ 10 июня 2026

Також під санкції можуть потрапити ще кілька спортивних чиновників - міністр спорту Михайло Дегтярьов, президент Федерації спортивної боротьби Росії Михайло Маміашвілі.

У Польщі собака повернулася до родини через п'ять років 10 июня 2026

У Польщі сталася справжня дивовижна історія. Собака на кличку Лина, яка зникла ще у 2021 році, несподівано знайшлася через п’ять років і повернулася до своїх господарів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Miha EMS 5.0
Miha EMS

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше