4 ноября 2022

Українська акторка Ксенія Мішина жорстко розкритикувала високопоставлених українців, з якими іноді зустрічається на спільних заходах. Зірка розповіла, що вони часто негативно висловлюються в бік президента України Володимира Зеленського, ниють та критикують чинну владу.
Такі розмови в акторки викликають нерозуміння та гнів. Відповідний допис з'явився в її Instagram.
Українка зізналася, що буває в компаніях впливових людей, які розчаровують її своїми словами на адресу Володимира Зеленського.
"Я завжди намагаюся випливати з таких настроїв самостійно, але, погодьтеся, це вкрай складно, коли довкола "невіруючі". Але іноді я опиняюся у досить серйозних компаніях, де від високопоставлених людей я чую ниття, негатив і критику нашої влади. І тоді я думаю: ви тупий? Або просто з іншого світу?" – поділилася Мішина.

Артистка запропонувала на законодавчому рівні заборонити поширювати негативні чутки про очільника країни. Вона переконана, що критики не здатні зробити більше, ніж зараз для України робить президент.
"Я б ввела у законодавство країни статтю на час війни про те, щоб жоден громадянин України не наважувався поширювати негативні чутки про свого президента, особливо в той момент, коли Володимир Олександрович потихеньку переорганізовує світ, а ти сидиш у кафе і жуєш рапани", – написала знаменитість.

Раніше OBOZREVATEL писав, що Ксенія Мішина вважає, що всупереч усім трагедіям війна змінила українців на краще. Артистка стверджує, що наша нація стала брендом і тепер на її сміливість рівняється увесь світ.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Папа Римський закликав священників відмовитися від ШІ для написання проповідей 26 февраля 2026
Папа закликав з обережністю ставитися до користування інтернетом та генеративними мережами. За його словами, священники повинні "чинити супротив спокусі".
Виплили перші подробиці про першу медичну евакуацію в історії NASA 26 февраля 2026
У січні 2026 року відбувся перший в історії NASA випадок медичної евакуації з Міжнародної космічної станції. На той момент ім'я астронавта, якому знадобилася недоступна на станції допомога, не розголошувалося з міркувань етики. Сьогодні воно стало відомим. Астронавт NASA Майк Фінке виявився тим самим пацієнтом, через якого екіпаж Crew-11 повернувся на Землю достроково.
Бундесвер отримає дрони-камікадзе на €540 млн 26 февраля 2026
Міністерство оборони ФРН планує замовити дрони-камікадзе у стартапів Helsing та Stark Defence на суму близько 540 млн євро.