Макрон попросив президента Ірану виступити посередником у війні - ЗМІ

1 сентября 2022

Президент Франції Еммануель Макрон звернувся з проханням до президента Ірану Ібрагіма Райсі виступити посередником у війні Росії проти України. Про це повідомляє ISNA.
 
"Один із високопосадовців Західної Європи звернувся до президента Ірану з проханням стати посередником у війні в Україні", - зазначив заступник голови адміністрації президента Ірану з політичних питань Мохаммад Джамшиді у своєму Twitter.
 
Як пише видання, цим високопосадовцем є Макрон.
 

Нагадаємо, глава МЗС Ірану Хусейн Амір-Абдоллахіан у середу, 31 серпня, вирушає до Москви домовлятися про припинення війни в Україні. Він заявив, що його візит відбудеться після того, як низка західних держав звернулася до Тегерана з проханням відіграти активну роль у врегулюванні "українсько-російського конфлікту".
 
Як повідомлялося, 19 серпня Еммануель Макрон зателефонував президенту РФ Володимиру Путіну. Сторони "обговорили різноманітні аспекти ситуації навколо України".

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Німеччина обмежила виїзд чоловікам призовного віку 5 апреля 2026

Берлін проводить модернізвцію своїх збройних сил. Серед інших нововведень - повернення повноцінного призову.

Іран зробив нову заяву про Ормузьку протоку 5 апреля 2026

Тегеран частково відкрив заблоковану Ормузьку протоку для суден із "товарами першої необхідності".

Трамп зробив жорстку заяву щодо Ірану 5 апреля 2026

Президент США нагадав, що спливає дедлайн для укладення угоди або відкриття Ормузької протоки.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Окко 0.4
Окко

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше